Krūtyje yra pieno liaukų latakėliai, kurie funkcionuoja tik maitinant kūdikį.

Jie jungia liaukinį audinį su speneliu. Krūtų forma ir dydis yra nulemtas krūtyse esančių riebalų kiekio, kuris saugo liaukas.

Krūtys sudaro apie 1 procentą moters kūno masės ir apie 5 procentus moters riebalų masės.

Esant tokiai situacijai, kad krūtys yra moters riebalai, automatiškai gaunasi, kad moteriai liesėjant arba tunkant, krūtys reaguoja į šiuos moters kūno pokyčius ir ima didėti, arba mažėti.

Galima pastebėti, kad ypač moters krūtys padidėja paskutiniaisiais moters nėštumo mėnesiais, kai moters organizmas ruošiasi laktacijai ( pieno gamybos procesui).

Krūtų dydis nežymiai gali būti įtakojamas ovuliacijos, lytinio susijaudinimo.

Daugiausia įtakos krūtims turi amžius , paveldėjimas, odos storis ir tamprumas , rasė, menopauzė, hormonai.

Auginam krūtinę? Ką valgysim ?

Norėdami užsiauginti didesnę krūtinę, tūrėsime imtis radikalių priemonių, aukotis, vargti ir turbūt prarasti savo dailių užpakalį.

Ar krūtinė verta to? O gal visgi geriau stenkimės krūtinę gražinti?

Krūtinę yra riebalų audinys, tą jau išsiaiškinome, tad norint ją didinti, reikia pačiai moteriai „išsipūsti“.

Gausime imti valgyti riebiau, kad mūsų bendras KMI padidėtų, ir jame atsirastų papildomas riebalinis sluoksnis. Padidėjus riebaliukams ant šlaunų( čia šalutinis tukimo procesas) moteris padidins savo krūtinę.

Taip pat skaitykite: Vaikinai pamišę dėl krūtinių

Nederėtų užmiršti, kad yra moterų, kurių krūtinės yra genetiškai mažos, tad , kad ir kiek stengsitės ir priaugsite svorio, niekada nepadidinsite krūtinės.

Tad mielosios, pamirškite mitus apie bandeles ir mielinę tešlą, viską ką Jūs gausite, tai bus „barankos“ ant Jūsų pilvo, ir stora šikna

Šitas teiginys visuomenėje apie mielinę tešlą yra pramanas.

Verta atkreipti dėmesį, ką mielos moterys dedasi į savo lėkštę. Jeigu krūtinės užauginti nepavyksta, galima krūtine rūpintis , pasirūpinus odos dailumu.

Skaitykite daugiau tinklalapyje www.krutys.lt