Liemenėlių pasiskirstymas pagal kaušelio formą:

1. Visiškai krūtis dengiančios liemenėlės (angl. „full-cup bra“) geriau prilaiko krūtinę,

todėl idealiai tinka didesnio biusto savininkėms bei besilaukiančioms moterims.

2.Tris ketvirtadalius krūties dengiančios liemenėlės (angl. „¾ cup bra“) – tai dažniausiai sutinkamos liemenėlės.

Šios liemenėlės yra pakankamai uždaros, tačiau atviresnės už pilnai krūtis dengiančias liemenėles. Tokio tipo liemenėlės pakankamai uždengia ir prilaiko krūtinę,

todėl tinka kasdieniniam dėvėjimui po rūbais su nedidelėmis iškirptėmis.

3. Liemenėlės dengiančios pusę krūties (angl. „demi-cup bra“, „balcony bra“) –

tai pakankamai atviros, tačiau dengiančios spenelius liemenėlės su horizontalia arba ovalia viršutine kaušelių kirpimo linija ir plačiai viena nuo kitos išdėstytomis petnešėlėmis.

Tokio tipo liemenėlės puikiai prilaiko krūtinę ir suteikia jai dailią formą, todėl gražiai atrodo po įvairiausiais drabužiais.

Pusę krūties dengiančios liemenėlės ypač tinka dėvėti po drabužiais su giliomis apvaliomis iškirptėmis. Tiesa, kadangi tokia liemenėlė dengia tik dalį krūties,

ji nėra tinkama moteriai su itin dideliu biustu.

Taip pat skaitykite: Liemenėlių tipai

4. Liemenėlė tinkanti giliai iškirptei (angl. „plunge bra“)–

liemenėlė su įstrižai kirptais kaušeliais, apnuoginančiais vidinę krūtų pusę. Šio tipo liemenėlės tinka dėvint viršutinius rūbus su itin gilia „V“ formos iškirpte.

5. Seksualiosios liemenėlėsr su plyšiais kaušeliuose (angl. „cupless bra“) dažniausiai skirtos dėvėti be viršutinių drabužių.

Tokios liemenėlės dengia tik nedidelę krūtų dalį iki spenelių ir yra ypač tinkamos intriguojantiems miegamojo žaidimams arba yra gali būti dėvimos norint išryškinti spenelius po viršutiniais drabužiais.

Skaitykite daugiau tinklalapyje www.krutys.lt