Apie krūtų didinimą išsamiai komentuoja gydytojai:

Aš labai noriu mažo atstumo tarp krūtų. Ar visada įmanoma padaryti siaurą tarpkrūtį per krūtų didinimą?

Ar po krūtų didinimo operacijos pacientės tarpkrūtis bus siauras priklauso nuo daugelio aplinkybių – pacientės krūtinės ląstos formos, krūtų odos pertekliaus ir krūtų odos stangrumo, spenelių padėties ir nuo implantų pločio. Dažna moteris galvoja, kad parinkus platesnio pagrindo implantus, jie suformuos siaurą tarpkrūtį, tačiau parinkus per plačius implantus, gali išsivystyti kita žymiai rimtesnė problema – sinmastija. Esant sinmastijai, krūtys per daug priartėja viena prie kitos, jaučiamas diskomfortas, oda tarp krūtų įsitempusi, atrodo lyg būtų atsidalinusi nuo krūtinkaulio. Tokiu atveju gali net prireikti korekcinės operacijos.

Kokie naudojami implantai ir kuo jie skiriasi?

Svarbu, kad implantai yra geros kokybės, natūraliu čiuopimusi, dideliu skirtingų modelių pasirinkimu, įskaitant ir inovatyviausius dvigubo gelio implantus, bei visi gamintojai suteikia garantijas savo pagamintiems implantams.
Kokie implantai (fiziologiniai, Hidrogelio ar silikoniniai) naudojami?
Daugiausia naudojame silikono implantus, nes jie yra patikimi ir pacientėms patinka jų konsistencija, t.y. kaip krūtys čiuopiasi. Techniškai galima įdėti ir fiziologinius implantus, bet tada krūtis ne taip natūraliai čiuopiasi. Hidrogelio implantai kai kuriose šalyse buvo uždrausti, todėl stengiamasi tokių implantų nebenaudoti

 

Ar krūtų didinimas turi įtakos maitinimui?

Ne, neturi. Tai liudija ir pacienčių “gyvi” pavyzdžiai:

“… rašo Jūsų pacientė iš Elektrėnų, kuri prieš porą metų darėsi krūtų didinimo operaciją. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už darbą ir pasidžiaugti, kad sėkmingai pagimdžiau ir dabar auginame tvirtą bei sveiką trijų mėnesių sūnelį. Esu labai laiminga, kad galiu jį pati maitinti. Dar kartą DĖKUI ir iki pasimatymo per konsultacijas.”

Ar verta darytis krūtų didinimo operaciją, jeigu planuoju nėštumą metų bėgyje?

Jeigu ruošiatės gimdyti kelių metų bėgyje, operaciją patariama atidėti.

Kada matomas galutinis vaizdas po krūtų operacijos?

Galutinis rezultatas matomas 3 mėn. po operacijos.

Kas yra krūties bazė (pagrindas) ir kaip ji matuojama?

Krūties bazė – tai horizontalus vienos krūties matmuo plačiausioje vietoje maždaug spenelių lygyje.

Kiek laiko reikia nešioti specialią liemenėlę?

Specialią liemenėlę reikia nešioti 3-4 savaites.

Kada po krūtų didinimo operacijos traukiami siūlai?

Siūlai įprastai traukiami po 7 d., jeigu žaizda buvo susiūta netirpstančiais siūlais. Dažniausiai žaizda siuvama tirpiais siūlais, todėl jų traukti nereikia (jie ištirpsta savaime).

Kuo skiriasi anatominės formos implantai nuo apvalių?

Apvalūs krūtų implantai labiau pabrėžia krūties viršutinio poliaus pilnumą, anatonimiai implantai suteikia natūralesnę formą.

Kada galima miegoti ant pilvo?

Ant pilvo galima miegoti po 4 savaičių.

Kokios galimos komplikacijos?

Komplikacijos nėra dažnos, tačiau retais atvejais galima spenelių nejautra, infekcija, krūtų asimetrija, kraujavimas, ryškūs randai, implanto prakiurimas, kapsulės susiformavimas.

Plačiau skaitykite www.krutinesdidinimas.lt