Ar gražu dėvėti skirtingos spalvos kelnaites ir liemenėlę?

Klausimas, kylantis daugumai moterų ir merginų. O atsakymas: taip, dėvėdama skirtingų spalvų apatinius nenusižengsite net madai!

Tik derinkite apatinius skoningai: juodas kelnaites su geometriniais raštais išmarginta liemenėle, ryškiaspalvę liemenėlę su kitos ryškios spalvos kelnaitėmis ir panašiai.

Bet kuriuo atveju nebijokite paįvairinti apatinių kolekcijos – būtų daugiau nei keista turėti tik vienodos spalvos apatinius.

Tačiau nedėvėkite spalvotų apatinių po baltomis kelnėmis ar sijonu – tai negražu, ir nemanykite, kad nepersimato.

3. Kelnaitės su juostele: ar jas dėvėti sveika?

Po aptemptais, permatomais drabužiais neretai dėvimos kelnaitės su juostele.

Tačiau apie jas reikia žinoti štai ką: žymi Los Andželo ginekologė Laiza Masterson ilgą laiką tyrė, ar siaurikės nekelia pavojaus sveikatai.

Galutinė išvada buvo tokia: damos šiuos apatinius turėtų dėvėti kuo rečiau. Kodėl?

Šio tipo kelnaitės skatina makšties grybelio bei šlapimo takų infekcijos atsiradimą bei plitimą.

Gydytojos teigimu, bakterijos iš tiesiosios žarnos per šių kelnaičių juostelę gali greitai patekti į vaginą, nes siaurikės pernelyg prigludusios, dažnai ir šiek tiek įsirėžia.

Taip pat skaitykite: Krūtų pakėlimo tipai

Pernelyg dažnai dėvint kelnaitės su juostele sudirginamas tarpukojis. Siaura juostelė ilgainiui pažeidžia, nutrina odą, o tai savo ruožtu gali sukelti didesnes problemas.

Be to, statistika rodo, kad tokios kelnaitės padidina lytinių organų traumų tikimybę. Todėl moterims siaurikes dėvėti rekomenduojama kuo rečiau.

O jeigu be jų negalite išsiversti, siūloma laikytis taisyklių.

Skaitykite daugiau tinklalapyje www.krutys.lt