Paprastesnis metodas moteriai-krūtų implantai.

Krūties rekonstrukcija silikono implantu yra naudojama visame pasaulyje daugiau kaip 40 metų. Yra nustatyta, kad šis metodas yra veiksmingas ir saugus pacientams.

Krūties atkūrimas implantu yra techniškai paprasčiausias būdas, kuris labiausiai tinka moterims, turinčioms nedidelę krūtinę. Pastaruoju metu pagaminti krintančio lašo formos implantai,

kurių apvalkale yra krūties audinių stangrumą primenanti žele ir centre keičiamo tūrio ertmė į kurią leidžiamas vanduo per vožtuvėlį, kuris įdedamas po pažasties oda.

Vožtuvėlio ir vandens pagalba galima ištempti moters audinius, susidarius jų pertekliui, vandens kiekį sumažinti ir gauti natūralią švelniai svyrančią žemyn krūtį.

Papilnėjus moteriai, bet kada galima implantą vėl papildyti, padidinant atkurtos krūties tūrį. Pasaulyje šiuo metu yra trijų rūšių implantai – silikoniniai, vandeniniai ir hidrogeliniai.

Visų implantų kapsulė sudaryta iš silikono, skiriasi tik jų užpildas. Silikoniniai implantai užpildyti silikonu, vandeniniai – fiziologiniu tirpalu, o hidrogeliniai – silikono ir vandens mišiniu.

Jie parenkami pagal moters pageidavimus.

Skaitykite daugiau tinklalapyje www.krutys.lt