Naujai sukurtas vidutinės tekstūros (tarpinis tarp švelnios ir šiurkščios) paviršius minimaliai sumažina implanto kontraktūros susiformavimą.

Specialus silikono gelio suformavimas sudaro natūralios krūties pojūtį.

Gelio kibumas leidžia išsaugoti implanto formą ir daro produktą saugesnį.

Visa tai padeda implantams suformuoti labai natūralią krūtų formą net ir labai lieknoms moterims, sėkmingai koreguoja nusileidusias, tubuliarines krūtis, implantai taip pat naudojami atliekant rekonstrukcines krūtų operacijas.

Naujieji implantai pripildyti skirtingo kohesyvumo silikono gelio.

Ekstra aukštas profilis, anatominė forma bei standesnis implanto viršutinis sluoksnis leidžia chirurgams sukurti dar natūralesnę krūtinės formą.

Implantų apatinis sluoksnis (pamatas) pripildytas mažesnio kohesyvumo silikono gelio, o viršutinis sluoksnis – didesnio kohesyvumo silikono gelio.

Taip pat skaitykite: Mitai apie krūtų dydžius

Šie dviejų kohesyvumo lygių implantai užtikrina pastovų projekcijos aukštį areolės srityje, tiksliai atkartoja pieno liaukų konsistenciją bei sukuria puikų estetinį rezultatą.

Ypač tinkami naudoti rekonstrukcinėje medicinoje.Kohesyvūs implantai dėl idealios molekulių sąveikos netgi po deformacijos geba atstatyti savo formą į pradinę padėtį.

Krūties implantų dydis ir forma pasirenkami pasitarus su savo chirurgu po klinikinės apžiūros. Jos metu nustatomas jūsų krūtinės plotis ir forma, jūsų krūtų aukštis ir ašis bei areolės dydis.

Skaitykite daugiau tinklalapyje www.krutys.lt