Moteris gali pajusti malonumą, kai partneris kvėpuoja į jos spenelius, tačiau vos tik juos spustels stipriau, ji pajaus skausmą. Vyras turi išmokti manipuliuoti speneliais taip, lyg jie būtų drugeliai, jei norite tapti pačiu tikriausiu švelnios seksualinės stimuliacijos meistru.

Kitos moterys nori, kad vyras su jų krūtimis ir speneliais elgtųsi kaip tikrais valdytojas, ir nieko erotiško nepajunta, kol jis neįsisiurbia į jas kaip techninis dulkių siurblys.

Atminkite, kad moters krūtys tampa labai jautrios tam tikrais menstruacinio ciklo momentais, ypač tais atvejais, jei vartoja tam tikrus vaistus.

Vyrai turi tokius pačius jautrius spenelius kaip ir moterys. Kai kurie vyrai stipriai susijaudina, ir netgi patiria erekciją, kartais netgi patiria orgazmą, jei kažkas liečiasi prie jų spenelių.

Egzistuoja tam tikri dalykai, kuriuos reikia suvokti, kai bučiuoji ar glamonėji spenelius arba krūtis.

Dydis arba kokybė

Kaip ir su klitoriu arba peniu, spenelių jautrumas neturi nieko bendro su jų dydžiu. Maži speneliai gali krūpčioti nuo bet kokio prisilietimo, o dideli gali iš viso nieko nejausti.

Užtempti odą ant spenelio

Uždėkite savo pirštus ant šoninės spenelių pusės taip, kad beveik jų neliestumėte. Lengvai judinkite savo pirštus aplink spenelius ir pradėkite traukioti pirštus į skirtingas puses.

Ši oda lengvai užsitempia. Taip galite laižyti spenelius arba juos čiulpti.

Į save ir nuo savęs

Sudėkite lūpas dūdele ir apimkite jomis spenelį, prisispausdami prie jo. Tuomet stumdykite jį pirmyn atgal lyg spenelis būtų atsidūręs vakuume ir pastoviai jaustų augantį spaudimą.

Tą patį galima paeksperimentuoti ir su ausų speneliais ar klitoriu. Tik įsitikinkite, kad ant šių erogeninių zonų nėra juvelyrinių dirbinių.

Skaitykite daugiau tinklalapyje www.krutys.lt