3.gif

 

Krūtų pakėlimas

Jaunatviškai standi, aukšta krūtinė- moters pasididžiavimas, neretai po nėštumo- gimdymo ir maitinimo sunyksta, išplokštėja, nusvyra žemyn.

Kuomet krūties audinio yra pakankamai, iš šio audinio formuojama aukštesnė krūtis. Operacijos metu pakeliamas nuslinkęs spenelis, jis gali būti sumažintas. Naudojant kylinius krūties audinio įpjovimus ir specialias siūles yra suformuojamas liaukos kūgis.

Daugeliu atveju yra pasiekiamas geras rezultatas. Jei krūties audinio nepakankama pasiekti norimam dydžiui, galima papildomai naudoti krūties

implantą.

Forma:

Labai sudėtinga spręsti apie krūties formą, jei krūtis yra „supakuota“ liemenuke.

Tačiau „laisvėje“ natūralios krūtys šiek tiek nukąra ir yra kriaušės ar lašo formos.

Tai reiškia, kad jos yra pilnesnės apie spenelius ir lengvesnės viršuje.

Tuo tarpu silikoninės krūtys yra apskritos formos, jų masė yra paskirstyta tolygiai.

Jei viršutinė krūtų dalis yra putni ir aiškiai matoma, reiškia, kad taip yra dėl ankšto liemenuko arba krūtys yra dirbtinės.

Naujai sukurtas vidutinės tekstūros (tarpinis tarp švelnios ir šiurkščios) paviršius minimaliai sumažina implanto kontraktūros susiformavimą.

Specialus silikono gelio suformavimas sudaro natūralios krūties pojūtį.

Gelio kibumas leidžia išsaugoti implanto formą ir daro produktą saugesnį.

Visa tai padeda implantams suformuoti labai natūralią krūtų formą net ir labai lieknoms moterims, sėkmingai koreguoja nusileidusias, tubuliarines krūtis, implantai taip pat naudojami atliekant rekonstrukcines krūtų operacijas.

Naujieji implantai pripildyti skirtingo kohesyvumo silikono gelio.

Krūtyje yra pieno liaukų latakėliai, kurie funkcionuoja tik maitinant kūdikį.

Jie jungia liaukinį audinį su speneliu. Krūtų forma ir dydis yra nulemtas krūtyse esančių riebalų kiekio, kuris saugo liaukas.

Krūtys sudaro apie 1 procentą moters kūno masės ir apie 5 procentus moters riebalų masės.

Esant tokiai situacijai, kad krūtys yra moters riebalai, automatiškai gaunasi, kad moteriai liesėjant arba tunkant, krūtys reaguoja į šiuos moters kūno pokyčius ir ima didėti, arba mažėti.

Galima pastebėti, kad ypač moters krūtys padidėja paskutiniaisiais moters nėštumo mėnesiais, kai moters organizmas ruošiasi laktacijai ( pieno gamybos procesui).

Krūtų dydis nežymiai gali būti įtakojamas ovuliacijos, lytinio susijaudinimo.

Daugiausia įtakos krūtims turi amžius , paveldėjimas,  odos storis ir tamprumas , rasė, menopauzė, hormonai.

1. Bet kokia krūtinė yra gera krūtinė.

Nors vaikinai sako, jiems labiausiai patinka C dydžio apvalumai, subrendę ir turėję bent vieną rimtą draugystę atskleidžia, kad bet kokio dydžio krūtinė yra graži ir geidžiama.

Juk itin liesos merginos turėdamos mažesnio dydžio krūtinę atrodo proporcingai ir patraukliai, o tai vaikinams ir yra svarbiausia. Žinoma,

nukarusios ir į netinkamą liemenėlę įspraustos krūtys tikrai nesuteikia žavesio!

2. Vaikinai nemėgsta apgaulės.

Itin krūtinę pakeliančios push-up liemenėlės - vaikinų priešai. Dažnas, susižavėjęs sukelta krūtine ir gavęs progą pamatyti, kad nuėmus liemenėlę lieka tik mažos krūtys, nusivilia. Ne todėl,

kad maža krūtinė jiems nepatinka, o todėl, kad buvo apgauti. Todėl jei kompleksuoji dėl mažų apvalumų, rinkis tik šiek tiek padėtį pataisančią liemenėlę,

nes tavo apgavystė vaikiną greitai gali atbaidyti.

Taip pat skaitykite: Krūtų didinimas natūraliai

Skaitykite daugiau tinklalapyje www.krutys.lt

Mitai apie krūtinės didinimą natūraliais būdais.

Šiandien, jūs galite lengvai gauti puspalmes rinkoje naudojamiems ekstraktams, miltelių ir kapsulių pavidalu.

Gydant mažą biusto dydį, yra nustatyta, kad palmės ekstraktas, gali būti labai naudingas gydyti platų spektrą sveikatos problemų, pavyzdžiui, antsvorio ir pnš.

Paieškojus internete, šiandien galite rasti puspalmių ekstraktą kuris yra vienas iš geriausių, naudojamų sudedamųjų dalių augalinių produktų.

Paaugliškos krūtinės didinimo pavojai:

Paklauskite daugelio plastikos chirurgų dėl krūtinės didinimo jūsų paauglei dukteriai ir jūs būsite pasitiktas su panieka.

Faktas yra tas jog dauguma medicinos sveikatos apsaugos specialistų šnairuoja dėl minties jog paaugliai nori pasididinti krūtinę, paaugliams krūtinės padidinimas yra ne mažiau pavojingesnis negu tą patį atlikus suaugusiai moteriai.

Yra tikimybė jog gali nutekėti silicis arba pasiliks randų, bet šiuolaikiniai krūtų implantų chirurgijos metodai sumažina šiuos pavojus gan žymiai.

Vienintelė problema galinti sugadinti operacijos rezultatą yra dar nespėjusi išsivystyti paauglės krūtinė ir krūtys vis dar auga.

Pirmojo tyrimo tikslas buvo išsiaiškinti, ar vyrų pajamos daro įtakos nutariant, kokiai krūtinei jie teikia privalumą.

Esama požiūrio, kad moters krūtinės dydis sutapatinamas su apsčiu riebalų kiekiu, o šis savo ruožtu leidžia tikėtis tam tikrų išteklių. Pasirinkę tokią poziciją kaip išeities tašką,

psichologai Virenas Swami ir Martinas Tovée atliko du eksperimentus tam, kad ištirtų, ar nesaugumą dėl išteklių jaučiantys vyrai (t.y. tie, kurie turi mažiau materialinio turto)

vyrai labiau geidžia didesnės krūtinės nei tie, kurie jaučia daugiau saugumo (t.y. tie, kurie turi daugiau materialinio turto).

Krūtinės forma ir moters charakteris.

Melionas

Moterys, kurių krūtys didelės ir apvalios, yra linkusios į motinystę. Tačiau italas teigia, jog tokios damos yra gana kaprizingos. Joms patinka, kai jomis rūpinamasi, gėrimasi. Deja, dažnas seksas – ne

joms.

Citrina

Moterys, kurių krūtų forma primena citriną, jos ima iš gyvenimo viską. Pasižymi atkaklumu ir užsispyrimu, nebijo iš savęs pasijuokti. Tačiau joms labiau patinka ramus,

o ne siurprizų pilnas gyvenimas, aišku, ir seksas.

Ar gražu dėvėti skirtingos spalvos kelnaites ir liemenėlę?

Klausimas, kylantis daugumai moterų ir merginų. O atsakymas: taip, dėvėdama skirtingų spalvų apatinius nenusižengsite net madai!

Tik derinkite apatinius skoningai: juodas kelnaites su geometriniais raštais išmarginta liemenėle, ryškiaspalvę liemenėlę su kitos ryškios spalvos kelnaitėmis ir panašiai.

Bet kuriuo atveju nebijokite paįvairinti apatinių kolekcijos – būtų daugiau nei keista turėti tik vienodos spalvos apatinius.

Tačiau nedėvėkite spalvotų apatinių po baltomis kelnėmis ar sijonu – tai negražu, ir nemanykite, kad nepersimato.

Merginos, kurių krūtinės subręsta anksti, yra laikomos,  F. Biro nuomone, vyresnėmis ir su jomis yra elgiamasi atitinkamai.

Tyrimas atskleidė, kad, tarkime, pernelyg anksti subrendusios mergaitės patiria didesnę vyresnių draugų įtaką, anksčiau pradeda intymųjį gyvenimą, be to,

dažniau kenčia nuo depresijos ir menkos savivertės. „Jei mergaitė greičiau subręsta fiziškai, tai nereiškia, kad ji tampa brandi socialiai ar emociškai“, – sako F. Biro.